Onderwijstraineeship

logo

Contactpersonen

Contactgegevens Platform Bèta Techniek

Algemeen

Lange Voorhout 20
2514 EE Den Haag
070-311 97 66

www.onderwijstraineeship.nl  - info@onderwijstraineeship.nl 


Contactpersoon

Samantha Boon - s.boon@deltapunt.nl - 070 - 3119766

Contactgegevens universitaire lerarenopleidingen

ULO  Universiteit  Contactpersoon  E-mail  Telefoon 
         
COLUU Universiteit Utrecht    Joke Daemen 

J.W.M.J.Daemen@uu.nl 

030-2533876 
ESoE  Technische Universiteit Eindhoven  Chantal Brans

c.brans@tue.nl

  
Radboud Docenten Academie   Radboud Universiteit Nijmegen  Sanne van Kempen   s.vankempen@docentenacademie.ru.nl   024-3615549
ICLON  Universiteit Leiden Nelleke Belo n.a.h.belo@iclon.leidenuniv.nl
071-527 4074
TULO  Technische Universiteit Delft        Martin Jacobs  info-sec@tudelft.nl  015-2785594 
ULO  Rijksuniversiteit Groningen Dik Maandag    d.w.maandag@rug.nl    050-3637963 
ULO  Vrije Universiteit Amsterdam  Adam Handelzalts  a.handelzalts@vu.nl 

020-5983059

ELAN Universiteit Twente Jan van der Meij j.vandermeij@utwente.nl 053-489 6124

 

Contactgegevens deelnemende scholen

 

defbasisdocument_deelnemende_scholen_ots_juli21016_1.xls